Pokutuje mit, że pomoc prawna jest droga. Wiele osób także odwleka decyzję o skorzystaniu z pomocy prawnej przez co tylko sobie szkodzi.
20 lutego, zaczął się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Mecenas Agnieszka Kapała-Sokalska bierze udział w tej akcji już szósty raz. Zapraszamy do obejrzenia materiału w TVP Gdańsk z udziałem adwokat Kapały-Sokalskiej.

 

Wiele osób nie korzysta z pomocy adwokata odpowiednio wcześnie, bądź nie robi tego w ogóle. Często problem da się szybko rozwiązać jeśli tylko odpowiednio szybko się z nim zgłosimy. Reportaż z Panoramy w TVP3 Gdańsk z udziałem adwokat Agnieszki Kapały-Sokalskiej

 

Adwokat Agnieszka Kapała-Sokalska w gdańskiej „Panoramie” rozmawiała na temat Programu Edukacyjnego Pomorskiej Izby Adwokackiej pod nazwą: Adwokat przydaje się w życiu.

 

O specyfice edukowania prawnego senior‬ów, o Akcji Senior i, szerzej, o programie edukacyjnym Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku: Adwokat przydaje się w życiu- mówiła w porannym programie w TVP3 Gdańsk adw. Agnieszka Kapała-Sokalska.

 

Reportaż o Akcji ‪‎Senior‬, której koordynatorem w Pomorskiej Izbie Adwokackiej jest ‪‎adwokat‬ Agnieszka Kapała-Sokalska- TeleexpressExtra