Blogi prowadzone przez adwokat Agnieszkę Kapałę-Sokalską

O nas

Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych (obsługa prawna firm)

Celem Kancelarii jest zapewnienie skutecznej i fachowej pomocy (ochrony) prawnej, której bazą jest wiedza oraz doświadczenie.

Klienci Kancelarii mają pewność, że kontakt z adwokatem (prawnik) będzie oparty na konkretnym i jasnym przekazie. Mają ponadto pewność, że obsługa prawna (m.in. porady prawne) będzie skoncentrowana na realizacji ich interesów, a terminy spotkań ustalane w sposób elastyczny. Warto nadmienić, iż współpracują z nami adwokaci z Trójmiasta i okolic.

Dogodna lokalizacja Kancelarii w Dolnym Wrzeszczu, ułatwi z pewnością jej odnalezienie przez potencjalnego Klienta. Istnieje możliwość darmowego zaparkowania.

Adwokat Agnieszka Kapała-Sokalska w Radiu Plus

Adwokat, członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Sędzia Sądu Dyscyplinarnego Pomorskiej Izby Adwokackiej.

Prowadzi kancelarię adwokacką w Gdańsku, świadczącą pomoc prawną przede wszystkim z zakresu prawa spadkowego, ochrony dóbr osobistych, prawa rodzinnego, prawa karnego, postępowań egzekucyjnych.

Koordynator i szkoleniowiec wielu inicjatyw edukacyjnych, w tym Programu Edukacyjnego pn. Adwokat przydaje się w życiu.

Autorka licznych publikacji popularyzujących wiedzę prawną oraz autorka blogów prawniczych. W 2016 i 2018 r. nominowana w konkursie Prawnik Pro Bono roku oraz w 2018 roku w konkursie Kobieta Adwokatury.

Serdecznie polecam kancelarie i Pania Agnieszke Kapale-Sokalska. Od samego poczatku prowadzila sprawe bedac szczera i konkretna. Traktuje ludzi z godnoscia i wspiera do samego konca dajac praktyczne przy tym porady. Dlatego polecam ta kancelarie w 101%
AKS Adwokat android-icon-144x144

Monika Smirnow

Wspaniała sympatyczna Pani mecenas z duża wiedza i doświadczeniem , bardzo skuteczna . Wszystkie dotychczasowe sprawy wygrane. Zawsze znajdzie czas na pomoc i porade . W trudnych sytuacjach zyciowych zawsze mozna na Pania mecenas liczyc. Bardzo polecam . Pozdrawiam Marek Wróblewski z zona.
AKS Adwokat android-icon-144x144

Marek Wróblewski

Profesjonalna porada,w tej kancelarii nie ma spraw niemożliwych, pozytywne podejście.
AKS Adwokat apple-icon-152x152

Estera Kowalczuk

Cieszę się, że moją sprawą zajęła się pani Mecenas. W takich przypadkach jak mój dobrze jest zdać się na profesjonalistę.
AKS Adwokat android-icon-144x144

Jarek Torzewski

Bardzo bardzo wspaniała miła osoba która potrafi pomagać serdeczne podziękowania i pozdrawiam
AKS Adwokat android-icon-144x144

Ela Krefft

Uprzejmie informujemy, iż Kancelaria jest nieczynna.